Hakkımızda

Hakkımızda

2002 yılından bu yana yurt içinde büyük bir lojistik filosu olarak hizmet eden Emin Nakliyat, ilk günden bugüne kadar benimsemiş olduğu değerlerden ve çalışma azmimizden hiç taviz vermeden, müşteri önceliklerini her zaman ön planda tutan, kendisini sürekli olarak yenileyen, bilgi ve teknolojik gelişmeleri bünyesinde sürekli uygulayan ve teknolojiyi sürekli takip eden bir anlayış ile hayallerimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Her zaman önceliğimiz güven aşısını sürekli ve kalıcı hale getirerek yeni hedef kitlelere ulaşmak, ve daha da ileri giderek hayallerimizi ve hedeflerimizi “Sınırları Sınırsız Hale Getirmek “ ilkesiyle yola çıktığımız ve bu amaçlarımızla halen yolun başında olduğumuzu, çok fazla yol kat edeceğimize ve her engeli kolaylıkla aşacağımıza bize verdiğiniz güven sayesinde inancımızı her geçen gün artırmaktayız.
Teknolojiyi kullanarak ve sunmuş olduğumuz entegre çözümler ile müşterilerimizin karlılığını ve sadık müşteri bağlılığımızı ve yeni müşterilerimize ulaşmayı, rekabet gücünü yükseltmeyi her zaman ön planda tuttuk.

Değerlerimiz

• İyi niyet, dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi içerisinde davranırız.
• Yapmayı taahhüt ettiğimiz işi mutlaka yaparız.
• Açık, anlaşılır ve usulüne uygun düzenlenmiş kontratlar çerçevesinde hizmet veririz.
• Şirket politika ve prosedürlerine uygun çalışırız.
• İş ile ilgili bilgilerin ve kişisel bilgilerin gizliliğine saygı gösteririz.
• Yerel ve uluslararası ahlaka, profesyonel standartlara saygı gösteririz.
• Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği için gerekli olan bilgi ve eğitimi verir, mesleki donanımlarını arttırmalarını sağlarız.
• Sağlık ve güvenlikle ilgili görev ve sorumluluklarımıza uyarız.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz;
Entegre lojistik çözümleriyle, müşterilerine lojistik hizmetinden daha fazlasını sunan, bugünkü tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren lojistik firmalarından biri olmak.

Misyonumuz;
Küresel sektör tecrübesini yenilikçi ve profesyonel yapısıyla güçlendiren, şeffaf, güvenilir ve stratejik bir çözüm ortağı olmaktır.

× Sizin için buradayız...